Blog
02
Mar

Skype’in Size Kazandırdıkları

hero-win51-bgSkype’in Size Kazandırdıkları

Sevdikleriniz sizden ne kadar uzakta olursa olsun görmek istersiniz. Onları görmeden yapamıyorsanız Skype kullanımı tam size göre. Sadece sevdiklerinizle değil iş görüşmeleriniz için Skype üzerinden toplantılar gerçekleştirebilirsiniz. Anlık ileti, sesli ve görüntülü arama, çevrimiçi toplantılar ve paylaşım tek bir uygulamada birleşmiştir. Ayrıca Office uygulamalarından basit bir yöntemle kullanılmaktadır.

Üzerinizde çalıştığınız konuların sunumunu paylaşarak toplantılara öncülük edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz cihazla bağlanabilirsiniz. Bu konuda da size yardımcı olmaktadır. Toplantılara 250 kişi ile katılma imkanı sunulmaktadır. Katılımınız için sadece internet bağlantısı veya sabit hatlı telefon yeterlidir. Size sundukları nerede olursanız olun rahatlık sağlar. Hesabınıza şifrenizle giriş yaparak kimlik kazanırsınız. Skype Kurumsal iletişim teknolojilerinin çoğuyla çalışır, bu nedenle PBX telefonlarla arama yapmaya, arama almaya ve görüntülü telekonferans sistemleriyle toplantılara katılmaya devam edebilirsiniz.

skypeBGSkype.com sitesi ücretsiz hizmet sunmaktadır. Türkiye’de fazla kullanılmamasına karşın dünya çapında milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Arkadaşlarınızı bularak bağlantınızı kesmek zorunda kalmazsınız. Karşılıklı olarak birbirinizi eklediğiniz zaman online olduğunuzu görebilir, mesaj gönderebilir, sesli konuşabilir ve görüntülü görebilirsiniz. Skype kullanıcı sayısı her geçen gün hızla artmaktadır.

Diğerlerinden ayıran en önemli özelliği üçüncü şahısların mesajlarınıza ulaşmasını imkansız kılar. İnternet çok daha hızlı ve güvenlidir. Beş kişiye kadar konferans görüşmesi yapmanızı da sağlar. Ayrıca çok bağımlılık yapan bir uygulamadır. Alıştığınız zaman ondan başka bir uygulama kullanmanızı engeller. Kullandıkça daha çok seveceksiniz. Skype ile kontör satın aldığınız zaman dünyanın her yerindeki telefon numaralarını arayarak görüşmeler yapabilmeniz ve kısa mesaj gönderebilmeniz mümkün hale gelmiştir. İşlerinizi daha hızlı halledebilmeniz ve sevdiklerinizle samimi görüşmeler yapabilmeniz için size sunulan en alternatif bir fırsattır. İletişim SSL şifreleme sistemi ile karşı tarafa aktarılmaktadır. Sizlere kolaylık sağlayacak bir uygulamadır.

Ülkemizde daha yaygın kullanılması işlerinizi hızlandırabilir. Yurtdışında olan yakınlarınızla özlem giderebileceğiniz bir sosyal platformdur. Ücretsiz olarak indirip kullanıma başlayabilirsiniz. Yeni keşifler yapmak size de iyi gelecektir. Skype sonsuz iletişim ağı sunarak mutlu olmanızı sağlar. Sizlere hızlı iletişim ağı sunmak için kurulmuş olmaktadır.

Benzer yazılar:

MacBook’un bağlantılarını artıran aksesuarlar Kick...
MacBook‘ta sadece USB-C girişinin bulunm...
Samsung’un Japonya’daki Galaxy S6 modellerinde log...
Akıllı telefon üreticilerinin büyük rekabetine sah...
Android Wear’lı akıllı saatler sonunda Wi-Fi deste...
Google, Android Wear işletim sistemli akıllı saatl...
Sony’nin yeni ses çözümleri 4K ve Google Cast dest...
Sony, dört yeni soundbarını ve iki yeni AV alıcısı...
Makale Özgünlüğü Nasıl Kontrol Edilir?
Makale Özgünlüğü Nasıl Kontrol Edilir? Arama motor...
Google Play Türkiye Minimum Uygulama Fiyatı İndiri...
Android’in en önemli parçası olan ve 1.5...
Muhteşem Görünümlü Huawei Mate 8 Renderleri Sızdır...
Akıllı telefon pazarın&...
Samsung telefonda aramalarda sürekli bağlantı kesi...
Samsung telefon modellerinde telefon konuşması sır...
Galaxy S8 ve S8+ kablosuz şarj özelliği nasıl kull...
Samsung Galaxy S8'de kablosuz şarj özelli...
Facebook telefon numarası ile hesap açmıyorum
Sosyal medya devi Facebook' a üye olduğun...
Bilgisayarınız zararlı yazılımlardan uzak tutun
Bilgisayarlarınızı zarar veren yazılımlardan uzak ...
Windows 10 mağazası açılmıyor ne yapmalıyım
Windows 10 kullanıcıları bu yeni işletim sistemind...
Posted in Genel, Uygulamalar, by Feyyaz Usanmaz, Leave a Comment
Yorum Yap!
E-posta hesabınız gözükmeyecektir. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.