Blog
02
Mar

Skype’in Size Kazandırdıkları

hero-win51-bgSkype’in Size Kazandırdıkları

Sevdikleriniz sizden ne kadar uzakta olursa olsun görmek istersiniz. Onları görmeden yapamıyorsanız Skype kullanımı tam size göre. Sadece sevdiklerinizle değil iş görüşmeleriniz için Skype üzerinden toplantılar gerçekleştirebilirsiniz. Anlık ileti, sesli ve görüntülü arama, çevrimiçi toplantılar ve paylaşım tek bir uygulamada birleşmiştir. Ayrıca Office uygulamalarından basit bir yöntemle kullanılmaktadır.

Üzerinizde çalıştığınız konuların sunumunu paylaşarak toplantılara öncülük edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz cihazla bağlanabilirsiniz. Bu konuda da size yardımcı olmaktadır. Toplantılara 250 kişi ile katılma imkanı sunulmaktadır. Katılımınız için sadece internet bağlantısı veya sabit hatlı telefon yeterlidir. Size sundukları nerede olursanız olun rahatlık sağlar. Hesabınıza şifrenizle giriş yaparak kimlik kazanırsınız. Skype Kurumsal iletişim teknolojilerinin çoğuyla çalışır, bu nedenle PBX telefonlarla arama yapmaya, arama almaya ve görüntülü telekonferans sistemleriyle toplantılara katılmaya devam edebilirsiniz.

skypeBGSkype.com sitesi ücretsiz hizmet sunmaktadır. Türkiye’de fazla kullanılmamasına karşın dünya çapında milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Arkadaşlarınızı bularak bağlantınızı kesmek zorunda kalmazsınız. Karşılıklı olarak birbirinizi eklediğiniz zaman online olduğunuzu görebilir, mesaj gönderebilir, sesli konuşabilir ve görüntülü görebilirsiniz. Skype kullanıcı sayısı her geçen gün hızla artmaktadır.

Diğerlerinden ayıran en önemli özelliği üçüncü şahısların mesajlarınıza ulaşmasını imkansız kılar. İnternet çok daha hızlı ve güvenlidir. Beş kişiye kadar konferans görüşmesi yapmanızı da sağlar. Ayrıca çok bağımlılık yapan bir uygulamadır. Alıştığınız zaman ondan başka bir uygulama kullanmanızı engeller. Kullandıkça daha çok seveceksiniz. Skype ile kontör satın aldığınız zaman dünyanın her yerindeki telefon numaralarını arayarak görüşmeler yapabilmeniz ve kısa mesaj gönderebilmeniz mümkün hale gelmiştir. İşlerinizi daha hızlı halledebilmeniz ve sevdiklerinizle samimi görüşmeler yapabilmeniz için size sunulan en alternatif bir fırsattır. İletişim SSL şifreleme sistemi ile karşı tarafa aktarılmaktadır. Sizlere kolaylık sağlayacak bir uygulamadır.

Ülkemizde daha yaygın kullanılması işlerinizi hızlandırabilir. Yurtdışında olan yakınlarınızla özlem giderebileceğiniz bir sosyal platformdur. Ücretsiz olarak indirip kullanıma başlayabilirsiniz. Yeni keşifler yapmak size de iyi gelecektir. Skype sonsuz iletişim ağı sunarak mutlu olmanızı sağlar. Sizlere hızlı iletişim ağı sunmak için kurulmuş olmaktadır.

Benzer yazılar:

Ucuz fiyata web sitesi yaptırmak istiyorum
Profesyonel anlamda hazırlanmış bir internet s...
Porsche’lere Apple CarPlay desteği
Apple, araç içi bilgi ve eğlence sistemi CarPlay i...
Sanal bebek gibi çalışan aktivite takip uygulaması
Aktivite takip uygulamalarının hepsi temelde aynı ...
Author Rank Nedir?
Her yeni Google hizmeti, bir sonraki algoritma gün...
Çalıntı İçerik ve Google
Bu yazımda çalıntı içeriklerden, nasıl şikayet edi...
Vodafone, 918 milyon euroluk 4.5G ihale bedelini p...
Vodafone, 26 Ağustos’ta ve kamuoyunda 4.5G olarak ...
Android Özellikleri
2007 yılında, pek çok yazılım, telekomünikasyon ve...
Samsung Gear S2 Çok Yakında Türkiye’de de Satılaca...
Samsung’un kısa süre önce resmi olarak d...
Sony, iki yılda 30 milyondan fazla Playstation 4 s...
Sony bugün yaptığ...
ABD hükümetinin desteklediği Tor, farklı bağışçıla...
Kullanıcılarına a...
DJI MG-1: Paslanmaz çelikten, su ve toz geçirmeyen...
Drone üreticileri arasında...
Eset Online Scanner Ücretsiz Antivirüs Programı
Eset Online Scanner Ücretsiz Antivirüs Programı Es...
Posted in Genel, Uygulamalar, by Feyyaz Usanmaz, Leave a Comment
Yorum Yap!
E-posta hesabınız gözükmeyecektir. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.