Blog
26
Mar

İnternet Mahallesi’nin En Sevilen Emlakçısı Olun!

İnternet mahallesinin en sevilen emlakçısı olun!

İnternetin hayatımıza girmesinin üzerinden geçen yıllar, başlangıçta basit iletişim ihtiyaçlarımız ve eğlence için kullandığımız teknolojiyi hayatımızın her alanında önemli bir mecra haline getirdi.

23.03.2015

Artık birçok harcamayı internet üzerinden yapıyor, veya en azından araştırma safhasını internetten tamamlayıp ödemeyi elden yapıyoruz…

Gayrimenkul ve inşaat, bu konuda en çarpıcı değişimi geçiren sektörlerin başında geliyor. Zira perakende veya giyim gibi görecesi küçük miktarların harcandığı alışverişler için tüketiciler geleneksel mecraları tercih etmekten vazgeçmek istemiyorlar. Ancak insan hayatının en önemli kararlarından biri olan konut alım satımı veya işyeri kiralaması gibi konularda herkes internetin avantajlarından yararlanmak istiyor.

İnternette varsanız, emlak yarışında da varsınız!

Yapılan araştırmalar, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de emlak satın alma veya kiralama kararlarında en önemli etkenin internet olduğunu gösteriyor. Türkiye’nin emlak ve inşaat sektörleri için “kanaat önderi” konumunda olan Nihan Urel, “İstanbul’daki gayrimenkul satışlarının %90’ı internetin etkisi ve referansı ile yapılıyor. 40 yıllık markaların, internetin gücünü keşfedemedikleri için nasıl 3-5 yıllık firmalarla rekabet bile edemediğini görüyoruz” diyerek geçtiğimiz günlerde konu ile ilgili görüşlerini açıklamıştı. Yani kısacası artık emlak yarışında koşmanın tek yolu, internette başarılı bir emlak sitesine sahip olmak. TürkiyeMix’in hazırladığı kurumsal emlak sitesi paketi, size çok hızlı bir şekilde müşteri tabanınızı genişletme ve internet sitenizin size sağlayacağı yeni müşterilerle ofisinizde rahatça ilgilenme imkânı sağlayacak.

TürkiyeMix’in emlak sitesi paketinde neler var?

TürkiyeMix ekibi olarak, aslında UZAY İnternet A.Ş. çatısı altında profesyonel çözümler sunuyoruz. 10 yılı aşkın bir süredir farklı sektörlerden yerli ve yabancı binlerce kurumsal firma için internet siteleri yaptık. Emlak sektöründen birçok firma ile yaptığımız çalışmalardan edindiğimiz tecrübe ve geri bildirimler sayesinde, ihtiyacınız olan her fonksiyonu kapsayan ve yazılımı bize ait olan modüler bir paket oluşturduk. Paketinizi alarak TürkiyeMix’e katıldığınız andan itibaren yazılımdan SEO’ya, tasarımdan barındırmaya ayrı alanlarda uzmanlardan oluşan bir destek ekibi sizi karşılayacak ve siteniz bir gün içerisinde hazır olacak. Sitenizin sahip olacağı fonksiyonları kısaca şöyle sıralayabiliriz:

Gelişmiş emlak ilan sistemi: Emlak sitenizin omurgasını oluşturacak bu modül ile sitenize sınırsız sayıda ilan ekleyebilirsiniz. İlanlara eklediğiniz fotoğraflar otomatik olarak optimize edilir. Ayrıca tüm popüler video paylaşım siteleri ile entegre çalışan bu modül sayesinde ilanlarınıza video içerikler de ekleyebilirsiniz. İlanlarınızı arsa, konut, devremülk gibi emlak türlerine göre kategorize edebilir, oda sayısı veya ısıtma tipi gibi ilan bazında alt seçenekler sunabilirsiniz. Eklediğiniz her ilan için Google Maps entegrasyonu sayesinde müşterilerinize noktasal konum bilgisi sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm bu özellikler ile gireceğiniz ilanlara kullanıcılarınız pratik veya detaylı arama yaparak rahatlıkla ulaşabilirler.

Yönetim paneli: Sitenizin arka planını oluşturacak olan bu modül, işlerinize hız ve pratiklik kazandırmak üzere tasarlanmıştır. İlan eklenip çıkarılmasından kategorizasyon değişikliklerine, döviz kuru tanımlamalarından bankaların kredi ve vade bilgilerinin girilmesine tüm işlemleri bu modül üzerinden rahatça yapabilirsiniz. Piyasada emlak sitesi adı altında satılan ve WordPress, Joomla gibi açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemlerinin basit birer uyarlaması olan siteler iyi birer tema ile ilk bakışta şık bir dış görünüm sunarlar. Ancak bu tür siteleri yönetmek için en değerli kaynağınızı, yani zamanınızı çok fazla harcarsınız. Oysa TürkiyeMix’in emlak sitesi paketi sizin ihtiyaçlarınız için tasarlanmıştır ve internet sitenizi yönetmek yerine müşterilerinizle sıcak ilişkiler kurmak için zaman ayırmanızı sağlar.

Emlak danışmanları modülü: Bu modül ile sitenize istediğiniz sayıda emlak danışmanı tanımlayabilirsiniz. Emlak danışmanları, siteye kendi emlaklarını kaydederek iş yükünüzü hafifletirler. Emlak ilanlarının detaylarını görüntüleyen müşteriler ilgili emlak danışmanının fotoğrafını ve iletişim bilgilerini görebilir, ayrıca danışmanın diğer ilanlarını da görüntüleyebilir. Emlak sektöründe sosyal ilişkilerin önemini iyi biliyoruz. Bu modül sayesinde farklı danışmanların güçlü yönlerini ve kendi müşteri portföylerini bir araya getirerek pazardaki payınızı hızla arttırmanızı sağlıyoruz.

Arama motorları optimizasyonu (SEO): Siteniz, Google başta olmak üzere tüm arama motorları ile tam uyumlu olacak şekilde hazırlanır. Yönetim paneliniz üzerinden tüm ilanlara title, description ve keywords tanımlayabilirsiniz. Ayrıca sistem otomatik olarak xml sitemap hazırlar ve Google’a ekler. Bu da arama sonuçlarında üst sıralara çıkışınızı hızlandırır.

Sosyal medya entegrasyonu: Siteniz tüm sosyal medya mecraları ile entegre çalışır. Eklenen ilanları, haberleri ve bilgi sayfalarını sosyal medya hesaplarınızda otomatik olarak paylaşıp ziyaretçi sayınızı hızla arttırabilirsiniz. Sitenizin ziyaretçileri de ilanlarınızı sosyal medyada kolayca paylaşabilirler.

İletişim seçenekleri: Emlak sitesi paketiniz, iletişim seçenekleri yönünden de çok güçlü. Sitenizi ziyaret edenler ilgilendikleri ilanlar için size bilgi ve iletişim başvurusu yapabilir, ayrıca portföyünüzde yer almayan bir emlak arıyorlarsa talep formu üzerinden size özel istekte bulunabilirler. Elindeki emlağı satış veya kiralama yolu ile değerlendirmek isteyen ziyaretçileriniz sitenizdeki form üzerinden bilgilerini size gönderebilirler.

Türkiyemix emlak sitesi paketi, teknik altyapısı ile de eksiksiz!

Emlak sitesi paketini hazırlarken php altyapısı ile çalıştık ve Ajax, Jquery, MySQL teknolojilerinden yararlandık. Emlak Teknoloji’nin Türkiye lokasyonlu sunucularında yayınlanacak olan siteniz, 7/24 canlı yedekleme özelliği ve kendi çözümümüz olan firewall desteği ile korunur. Sitenizin tanıtımı için Google Adwords danışmanlığı ve ileriye yönelik tüm güncellemelerimiz de ücretsiz olarak sunulur. Tüm bu hizmetleri size sunarken, canlı destek sistemimiz ile uzman ekibimiz tüm soru işaretlerinizi gidermek için hazır bulunur.

Hemen paketinizi alarak TürkiyeMix ailesine katılın ve bir gün içinde sitenizi teslim alın. Pratik yönetim panellerimiz ile sitenizi hızla donatın ve internette ulaşılabilir olun! TürkiyeMix’in Kurumsal Emlak Sitesi Paketi ile sektöre hızlı bir atılım yapın ve internetin atardamarlarının işinize taze kan pompalamasına izin verin!

Benzer yazılar:

Neden web sitesi yaptırmalıyım? Web Tasarımı Yaptı...
Web Tasarımı Yaptırmanın Artıları ve Önemi Web ...
Vodafone üç farklı frekans bandında 4G testi gerçe...
Türkiye’de 2015 sonunda kullanıma sunulması planla...
Hearthstone: Heroes of Warcraft akıllı telefonlara...
Blizzard 2013 yılında duyurduğu ve geçtiğimiz yıl ...
Batman v Superman’in ilk posterleri yayınlandı
Hafta sonu yayınlanan Batman v Superman: Dawn of J...
Swarm Nedir Nasıl Kullanılır?
Swarm Nedir Nasıl Kullanılır? Swarm Nedir Nasıl Ku...
Note 5 Tasarımı
Note 5 Tasarımı Note 5 Tasarımı Cep telefonları, g...
S6 Edge+ Piyasaya Ne Zaman Çıkacak
S6 Edge+ Piyasaya Ne Zaman Çıkacak S6 Edge+ Piyasa...
Süper Kapaklı Akıllı Telefon Samsung W2016 Duyurul...
Akıllı telefon pazarının öncülerinden teknoloji de...
Basit bir ihtiyaca basit bir çözüm bulmakla başlıy...
Geçtiğimiz hafta T&u...
Yenilenen Yandex.Haritalar uygulamalarında artık B...
Yandex Türkiye’nin en pop...
Çin, VPN kullanan kişilerin mobil hizmetlerini ask...
İnternet yasaklarıyla ad&a...
ZYXEL modem kurulumu nasıl yapılır
ZYXEL kablosuz modem kurulumu Wifi kablosuz ayarla...
Posted in Genel, by Feyyaz Usanmaz, Leave a Comment
Yorum Yap!
E-posta hesabınız gözükmeyecektir. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.