Blog
26
Mar

Hukuki yazılarınızı sitenizde yayınlamalısınız!

Hukuki yazılarınızı sitenizde yayınlamalısınız!

Avukatlık bürosu sitenizi açtıktan sonra, düzenli olarak yazmanızı öneriyoruz.

21.03.2015

Liseyi bitirip üniversite sınavlarında hukuk fakültesini kazandığınızı gördüğünüzde yaşadığınız sevinç, meslek hayatınızın ilerleyen yıllarında da aynı şekilde devam edebilir. Avukatsanız ve hukuk büronuz varsa veya bir hukuk bürosunda çalışıyorsanız sizin için ulaşılabilirlik ve zaman en değerli iki unsurdur. Zaman yönetiminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilir ve ulaşılabilirliğinizi yükselterek çevrenizi geniş tutarsanız meslek hayatınızda başarıyı elde edersiniz. Bu da, avukat olmanın haklı gururunu her daim yaşayabilmenizi sağlar.

Tüm bunların internet sitenizle ilgisini anlıyorsanız, yolu yarıladınız demektir!

Günümüzde iyi bir internet siteniz olduğunda, özellikle de arama motorlarında bulunabilir ve sosyal medyada paylaşılabilir olduğunuzda, işinizi hızla ilerletmeniz kaçınılmazdır. Ancak birçok avukat ve hukuk bürosu için tablo oldukça karamsardır: Profesyonel olmayan internet siteleri yaptırılır, sitenin yayın hayatı problemlerle geçer. Bir süre sonra, zamanı oldukça kısıtlı olan avukatımız “bir de internet sitesi işiyle uğraşamam” der ve mevcut hedef kitlesiyle iletişimini farklı yollardan sürdürmeye karar verir.

Hukuki konularda uzman sizsiniz, internette biz!

Ülkemizin internet sektöründe on yılı aşkın süredir birçok irili ufaklı kurumsal firmaya ve hukuk bürosuna hizmet veren UZAY A.Ş. edindiği tecrübe ve geribildirimlerin ışığında Türkiyemix’i ortaya çıkardı. Bir gün içerisinde yayına hazır olan ve kolay kontrol arabirimleri ile rahatlıkla idare edebileceğiniz hazır avukat sitesi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Profesyonellerle çalışmalısınız.

Avukatlık mesleğini icra edenler, bir işte başarılı olmanın ancak profesyonellikle mümkün olabileceğini iyi bilirler. Bir insanın kendisini ilgilendiren bir olayla ilgili olarak tüm hukuki mevzuatı ve usulleri öğrenmesi beklenemez. Aynı şekilde, iyi bir internet sitesi için gereken görsel tasarım, yazılım, SEO, güvenlik gibi becerilerin tek bir kişi tarafından öğrenilmesi pek mümkün değildir. Buna karşın, Türkiyemix’ten paketinizi aldığınız anda size bu alanlarda uzman birer üyeden oluşan bir destek ekibi atanır. Sitenizin yayın hayatı boyunca tüm sorularınız bu ekip tarafından anında cevaplanır ve size sağlıklı bilgi akışı sağlanır.

İnternet kullanıcıları görüşlerinizi merak ediyor.

Bugün internet ortamında başarılı olmanın yolu kaliteli içerik üretmekten geçiyor. Katma değeri yüksek içerikler ürettiğinizde ve bunları kullanıcı dostu bir görsel arabirim ile yayınladığınızda, sitenizin trafiği hızla artar. Zira içerik kalitesi hem arama motorlarının gözünde sitenizi daha değerli kılar, hem de sitenize gelen ziyaretçilerin daha uzun süre kalmalarını ve tekrar uğramalarını sağlar.

Avukatlık bürosu sitesi açmak için paketinizi aldıktan sonra, düzenli olarak yazmanızı öneriyoruz. Ülkemizdeki gelişmelerin hukuki değerlendirmeleri, çalıştığınız alandaki ilginç dosyalar, mesleki tecrübeleriniz gibi her alanda yazabilirsiniz. Hatta hukuk büronuzda geniş bir ekip halinde çalışıyorsanız, daha şanslısınız. Birkaç farklı kalemden haftalık yazılar yazmanız, ve bunları ilgili görsellerle desteklemeniz, web sitenizin trafiğini tahminlerinizin ötesine taşıyabilir. Tabii yazdığınız yazıların ve sitenize gireceğiniz tüm içeriklerin sosyal medya hesaplarınızda otomatik olarak paylaşılabilmesi ve arama motorları tarafından bulunabilmesi gerekiyor. Türkiyemix’in paketi, size bunları kolayca yapma şansı verecek. Site yönetim paneli üzerinden gireceğiniz içerikler sitenizin ilgili bölümlerine anında yerleştirilecek ve sosyal medyada da paylaşılabilecek. Size de hukuki yazılarınız üzerinde düşünmek kalacak!

İnterneti bize bırakın, siz dosyalarınızla ilgilenin!

Başarılı bir internet siteniz olduğunda ve düzenli içerik girişi ile sitenizi desteklediğinizde, meslek hayatınızda yeni bir dönem başlayacak. Google Business üzerinden lokasyon gösterimi, referans listesi bölümü, iş başvurularını kabul edebilme imkânı gibi özellikler alacağınız pakette mevcut. Yani, arama motorlarından ve sosyal medyadan sitenize gelenlerin bir sonraki adımı, sizi aramak veya ofisinize gelmek olacak.

O yüzden, hemen şimdi paketinizi alın ve Türkiyemix’e katılın. İnternetin gücünü lehinize kullanın!

Benzer yazılar:

LG G4 ile çekilen ilk fotoğraflar
Bugün İstanbul’da düzenlenen etkinlikte gün ışığın...
GoPro’dan sanal gerçekliğe önemli yatırım [Video]
Aksiyon kamerası dendiğinde akla ilk gelen firmala...
Web sayfasında paragraflar ve satırlar oluşturmak
Web sayfasında metin içeriklerin paragraflar halin...
Akıllı telefona yeni özellikler ekleyen modüler kı...
Google’ın Project Ara isimli modüler akı...
Kurumsal bir web sayfası yaptırmak istiyorum !
ürkiye’de web siteleri; kullanıcıların tercihl...
LG ve Intel Birlikte Mobil işlemci Üretecekler!
Apple’dan sonra LG‘de yeni nes...
Y Combinator’a seçilen yerli girişim Zeplin 1,2 mi...
Geçtiğimiz aylarda Y Com...
Apple, gerçek zamanlı hareket yakalama girişimi Fa...
Apple‘ın gerçe...
ABD hükümetinin desteklediği Tor, farklı bağışçıla...
Kullanıcılarına a...
Etkinlikşehri, etkinlik yönetimi ve biletleme için...
Etkinlik ve biletleme alanına yakla...
Facebook Messenger’ dan Bir Yenilik!
Çoğu akıllı telefonda yüklü olan Facebook Messenge...
MSN hesap silme resimli anlatım
MSN adresinizi nasıl kapatabileceğinizi ekran görü...
Posted in Genel, by Feyyaz Usanmaz, Leave a Comment
Yorum Yap!
E-posta hesabınız gözükmeyecektir. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.