Blog
24
Şub

Apple Pay Hakkında

apple-pay-e1414504064841-1940x1090 (1)Apple son döneme damgasını vurmuş bulunmaktadır. Piyasaya sürdüğü elektronik cihazlarla tahta sahip oldu. Apple Pay, Apple’ın sunmuş olduğu bir yeniliktir. Kendine özgü mobil ödemesidir.  Apple Pay’in, Amerika, İngiltere, Avustralya ve Kanada ülkelerinden sonraki yeni durağı Çin oldu.

İlk olarak anavatanı Amerika’da hizmet veren Apple Pay ile kullanıcılar, kredi kartlarını güvenli bir şekilde sisteme kaydedip, alışverişlerini iPhone ve Apple Watch kullanarak güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler. Her alışverişte rastgele bir güvenlik kodu belirleyen Apple Pay, güvenlik açısından da gayet başarılı olduğunu gözler önüne seriyor.

Amerika’dan sonra İngiltere, Kanada ve Avustralya’da da kullanıma sunulan Apple Pay’in, bugün itibariyle Çin’de de kullanılmaya başlandığı açıklandı. Çin için Apple Pay henüz adından söz ettiren birkaç bankaları destekliyor. Apple Pay’in Çin’de desteklediği bankaların sayısı artacak gibi görünüyor.

apple0132y,Henüz Türkiye’de uygulamaya sunulmayan Apple Pay ile destekli mağazalardan alışveriş yapılabiliyor ve destekli uygulamalardan Touch ID yardımı ile ödeme işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Apple hızla yeniliklerine yenilik katmaya devam ediyor. Kullanıcılar tarafından oldukça olumlu tepkiler alan bu yeni uygulama Türkiye tarafından da merakla bekleniyor. Böylelikle iPhone kullanıcıları daha rahat hizmet alacaklardır.

Apple’ın katkıları yadsınamaz derecededir. Yeniliklerini merakla beklediğimiz ve her geçen gün şaşırmaya devam ettiğimiz Apple, kullanıcıları adına yepyeni fırsatlar yaratıyor. Memnun ederken birçok işin de aradan çıkmasını sağlıyor. İnsanları dijital ortama daha fazla bağlayarak tüm işlerini oradan yapmalarını sağlıyor. Kolaylık ve rahatlık adına birçok uygulamaya imza atmış görünmektedir. Adından bir teknoloji devi olarak söz ettirmeye devam eden Apple’ın bu yeni uygulaması merakla bekleniyor. Uygulamaya başlayan ülkelerde kullanıcı sayısının hızla arttığı gözler önüne serilmektedir.

Benzer yazılar:

Doktorlar İçin Web Sitesi
Dünya Standartlarında Web Sitesine Sahip olun ...
İnternet Web Sitesi Açmak Zorunda Olan Şirketler !
İnternet Sitesi Açmak Zorunda Olan Şirketler Dikka...
Vodafone’dan kadın erkek eşitliğine önemli destek
Birleşmiş Milletler’in dünya çapında kadın erkek e...
Samsung, Gear S2’yi Türkiye’de 899 TL fiyatla satı...
2013 yılında Galaxy Gear i...
Metglobal, Paytrek ile küresel ödeme sistemleri pa...
Türkiye’de ödeme...
Huawei yeni amiral gemisini tanıttı: Mate 8
Dünyanın en büy&a...
Google, TouchWiz Arayüzü İçin Samsung’a Yardım Ede...
Google’ın, akıllı telefon pazarının liderlerin...
3D Teknolojisi Çağ Atlıyor!
3D Teknolojisi Çağ Atlıyor! Son döneme damgasını v...
OnePlus 5 tanıtım tarihi belli oldu
Yeni fiyat performans canavarı OnePlus 5'...
Facebook etkinliğine davet nasıl yapılır
Facebook uygulamasında arkadaşlarımızı düzenlemiş ...
Essential Phone özellikleri ve diğer telefonlardan...
Essential Phone' nun diğer cep telefonlar...
Yeni Galaxy J5 2017 modeli ne zaman çıkacak
Samsung, bazı tutulan telefon modellerini modifiye...
Posted in Genel, Uygulamalar, by Feyyaz Usanmaz, Leave a Comment
Yorum Yap!
E-posta hesabınız gözükmeyecektir. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.